Saunad ja Väikemajad: võluv maailm praktilisusest ja elegantsist!

DOMED on originaalse tootmisviisiga ettevõte. Kaasaegsete kaminate, puupliitide, grillide, BBQ-ahjude, grillikomplekside ja kõigi nende jaoks vajalike tarvikute disainimine, projekteerimine, ja tootmine. Meie käes valmivad saunad ja minimajad on tõeliselt unikaalsed meistriteosed. Iga detail on hoolikalt kujundatud ja valitud, et luua Teile mitte ainult praktiline, vaid ka kaunis ruum. Meie pühendumus käsitsi valmistatud kvaliteedile peegeldub igas meie loodud saunas ja minimajas, andes Teile võimaluse nautida tõelist käsitööd ja lähedust loodusega

Vastupidavus
Kõik DOMED tooted on valmistatud paksust terasest (2-3 mm), mis on mõeldud kestma ning selle stiilne ja vastupidav konstruktsioon ei deformeeru ega kaota aja jooksul oma välimust.
Funktsionaalsus
BBQ-komplektid on varustatud puhuritega, tuhasahtlitega, riiulilaudadega, tööriistahoidjaga ja niššidega küttepuude hoidmiseks ning kuivatamiseks. Grillimiseks saate teha valiku mitmesuguste esemete hulgast ja see teeb toidu valmistamise mugavaks.
Esteetika
DOMEDi grilltooted on midagi enamat kui lihtsalt kokkamise abivahendid. Need on kvaliteetsed ja esteetilised tooted.
Stiil
Kaasaegses minimalistlikus stiilis tooted kujundavad teist mulje ka välismaal.
Ergonoomika
Grillikomplektide, puidumaterjali varumise ja grilltootete valmistamise kõik detailid on läbi mõeldud väikseima detailini.
Photo-1-small
Photo-3-small