Lugupeetud tulevane äripartner/koostööpartner!

Otsime aktiivselt kvalifitseeritud regionaalset partnerit, et laiendada oma äri uutele riikidele. Meie eesmärk on leida usaldusväärne partner, kellel on laialdased teadmised kohalikust turust ja eelnev edukas töökogemus.

Ootame meie tulevaselt koostööpartnerilt aktiivset toodete tutvustamist, klientide kõrgetasemelist teenindust ning valmisolekut pikaajaliseks koostööks.

Omalt poolt pakume tuge turunduse valdkonnas ning väljaõpet, et tagada vastastikku kasulik ja edukas koostöö.

Usume, et koostöö kvalifitseeritud ja pühendunud partneriga avab meie ettevõtetele suuremaid kasvuvõimalusi. Oleme avatud edasiste koostöödetailide arutamisele.

Parimate soovidega, DOMED

Kas otsite partnerit ja soodsaid koostöötingimusi? DOMED pakub teie ettevõttele „võtmed kätte“ lahendusi ja laia valikut kvaliteetseid tooteid.

Otse kohale toimetamine.

Kohaletoimetamine ehk otsetarnimine on jaemüügimeetod, mille käigus valite veebipoes meie laos olevad kaubad ja kui vormistate tellimuse, siis annate tarnekohustused meile üle. Kui võtame vastutuse kauba kohaletoimetamise eest, siis tasute hulgimüügikulud ja edastate teabe paki sihtaadressi kohta. Sellisel juhul töötlete tellimust iseseisvalt ja lepite kokku maksetingimustes.

Me ei helista teie klientidele: ärge pange pakkidesse visiitkaarte ja reklaamimaterjale. Järelmaksuga saatmisel täpsustame teiega makse saaja andmed.

Seega puudub teil müüjana vajadus kaupu ladustada ja neid suures koguses osta. Kasumi moodustab meilt hulgiostu ja kliendile müügi hinnavahe.

Hulgimüük

Kõiki tooteid, mida esitatakse meie ametlikul veebisaidil DOMED, ​​saab osta hulgihindadega.

6_grill